Techninės pagalbos priemonių naujovės

Šakių socialinių paslaugų centras pagal galimybes klientus aprūpina reikiamomis techninės pagalbos priemonėmis ir siekia informuoti apie naujoves šioje srityje.

Norėdami gauti konsultaciją žemiau pateiktai  priemonei įsigyti, kviečiame kreiptis į Centrą. Skubantys priemones gali apžiūrėti ir  įsigyti savarankiškai „Biomedikos centre“: internetinėje arba fizinėse parduotuvėse.

Priemonės pavadinimas ir glaustas aprašymas:

Išmanusis telefonas su liečiamu ekranu ir fizine klaviatūra (kalbantis)

Gamintojas: „Kapsys“, Prancūzija

Modelis: SmartVision2

Išmanusis telefonas su Android OS, specialiai pritaikytas asmenims su regos sutrikimais. SmartVision2 telefonas turi liečiamą ekraną ir fizinę klaviatūrą su iškiliais mygtukais. Operacinė sistema yra sukonfigūruota naudotis tiek silpnaregiams, tiek neregiams. Įjungdamas telefoną naudotojas gali pasirinkti, kurią telefono konfigūraciją nori naudoti. Telefonas įgarsintas lietuvių kalba.

Asmuo turi teisę gauti judriojo (mobilaus) ryšio telefono (kalbančio) įsigijimo išlaidų kompensaciją – ne daugiau kaip vieną kartą per 4 metus, bet ne daugiau 174 EUR už faktines išlaidas.

 

Darbo laikas

Pirmadienis 8:00-17:00 val.
Antradienis 8:00-17:00 val.
Trečiadienis 8:00-17:00 val.
Ketvirtadienis 8:00-17:00 val.
Penktadienis 8:00-15:45 val.

Pietų pertrauka 12:00 - 12:45 val.

Šakių socialinių paslaugų centras Adresas:Muziejaus g. 2, Girėnų k., Šakių r. Kodas: 300665444; El.paštas: sakiu.spcentras@gmail.com
Visos teisės saugomos. www.sakiuspc.lt 2013
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,