PASIRUOŠIMAS ŠV. VELYKOMS!

Š.m. balandžio 15 dieną kaip ir kasmet pavasarį jau tampa tradicija Šakių socialinių paslaugų centre,  esančiame Kudirkos Naumiestyje, kur teikiamos asmeninės higienos ir priežiūros paslaugos, susirinkti paslaugų gavėjams prieš Šv. Velykas ir numarginti margučių. Tai galima padaryti dekupažo būdu, nudažyti dažuose  ir išmarginti vašku, apsivelti margučius įvairių spalvų vilna, bei pasimokyti graviravimo bei skutinėjimo meno.

Šventę papuošė Centro socialinio darbuotojo padėjėjos Birutės Varankovienės  suruošta velykinė margučių parodėlė. Popietę pradėjome moterų suruošta trumpa programa Šv. Velykų tematika. Direktorė Vilma Bielskienė pasveikino šventės dalyvius su artėjančiomis Šv. Velykomis, džiaugėsi šventės  jaukumu bei apsilankiusia Velykų Bobute, kuri visus dalyvius nuotaikingai pakalbino ir apdovanojo šokoladiniais margučiais. O per  Šv. Velykas pažadėjo atnešti į kiekvieno namus tikrų margučių. Išeidami šventės dalyviai dėkojo už nuotaikingą popietę ir turiningai, maloniai ar smagiai praleistą laiką.

 

„Labai svarbu jausti pavasarį už lango, gamtoje, girdėti jį paukščių balsuose, matyti sprogstančio pumpuro gležnume. Jausti ant veido vis šiltėjančios saulės spindulius, gaivaus vėjo glamones – ant rankų, veido ir kūno.  Tegul tai vėjas kartais persmelkiantis šalčiu mūsų skaudamus sąnarius ir suprakaitavusias nugaras nuo pavasarinių darbelių ar nuo nepaliaujamo  skubėjimo. Bet tai pavasarinis vėjas, padedantis gamtai nusipurtyti žiemos rūpesčius, pakelės dulkes… Tai gamtos atgimimas naujam klestėjimui.

O visų svarbiausia nuolatos nešiotis pavasarį savo širdyse. Tą nepaliaujamą sielos virpėjimą persmelkiantį pavasario džiaugsmu. Tą sielos atgimimą, sujudimą po žiemos ir viltį, kad bus geriau, kad yra gerai, viskas yra gerai… Svarbu kaip tau pavyksta  pakylėti save virš kasdienybės rūpestėlių ir gyventi atbundančios gamtos grožiu.“

Socialinė darbuotoja  Genovaitė Vabalienė

 

 

Darbo laikas

Pirmadienis 8:00-17:00 val.
Antradienis 8:00-17:00 val.
Trečiadienis 8:00-17:00 val.
Ketvirtadienis 8:00-17:00 val.
Penktadienis 8:00-15:45 val.

Pietų pertrauka 12:00 - 12:45 val.

Šakių socialinių paslaugų centras Adresas:Muziejaus g. 2, Girėnų k., Šakių r. Kodas: 300665444; El.paštas: sakiu.spcentras@gmail.com
Visos teisės saugomos. www.sakiuspc.lt 2013
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,