Naujovės techninių pagalbos priemonių srityje

2019 m. spalio mėn. 21 d. Kauno techninės pagalbos neįgaliesiems centre vyko mokymai, kuriuose keletą technines pagalbos   priemonių  pristatė  įmonių ‘‘Teida „  ir  “Biomedika „ atstovai.

Buvo pristatyta  keletas iš naujesnių  priemonių. Tai vaikiškas  palydovo valdomas  vežimėlis  Modi Buggy . Vežimėlis pritaikomas  neįgaliems vaikams, kuriems reikalingas pilnas galvos, liemens ir dubens įtvirtinimas. Auganti kartu su vaiku konstrukcija pritaikoma vaikams nuo 65 cm iki 135 cm ūgio.

Taip pat pristatyta priemonė Stabilo. Tai sėdynė sėdėjimo korekcijai. Labai praktiška, kad sėdynė  formuojama bei pritaikoma individualiai pagal kiekvieno vaiko kūno formą. Nugaros dalis su vientisomis šoninėmis atramomis, per kurias juosiama juosta papildomai apsaugai iš priekio.  Sėdynė užpildyta specialiomis granulėmis. Užvalkalas atsparus drėgmei, lengvai valomas, dezinfekuojamas; Galimybė formuoti bei pritaikyti daug kartų. Suformuota sėdynė  užtikrina stabilią sėdėseną tiek vežimėlyje, tiek automobilio kėdutėje, tiek  maudant.

Pristatyta iš priekio arba iš nugaros fiksuoti vaiką  leidžianti, reguliavimo galimybes turinti, mobili stovėjimo atrama. Patogu, nes yra sulankstoma , yra posvyrio kampo reguliavimo galimybė, yra kūno dalis prilaikantys diržai, staliukas, galimybė reguliuoti kojų padėtį.

Taip pat ‘‘Biomedikos „ atstovas pristatė  laikrodžius pritaikytus klausos negalią turintiems žmonėms.

Norint įsigyti šias priemones ar gauti apie jas konsultaciją galima kreiptis į Kauno techninės pagalbos neįgaliesiems centrą.

Svarbu, kad  kiekviena priemonė  atitiktų  kliento poreikius ir skatintų savarankiškumą bei aktyvumą.

 

 

Darbo laikas

Pirmadienis 8:00-17:00 val.
Antradienis 8:00-17:00 val.
Trečiadienis 8:00-17:00 val.
Ketvirtadienis 8:00-17:00 val.
Penktadienis 8:00-15:45 val.

Pietų pertrauka 12:00 - 12:45 val.

Šakių socialinių paslaugų centras Adresas:Muziejaus g. 2, Girėnų k., Šakių r. Kodas: 300665444; El.paštas: sakiu.spcentras@gmail.com
Visos teisės saugomos. www.sakiuspc.lt 2013
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,