Kasmetinė išvyka socialinių darbuotojų dienos porga

Šakių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centras spalvingą rugsėjo mėnesį pasitinka su nekantrumu, kadangi darbuotojai yra kviečiami dalyvauti tradicinėje išvykoje po Lietuvos kraštą ar kaimynines šalis.

Šiais metais kolektyvo narius pakvietėme pasižvalgyti po Žemaitijos sostinę – Telšius.  Atvykus į Telšius pirmiausiai skubėjome į restoraną „Senoji kvorta“, kur turėjome galimybę degustuoti žemaitiškus patiekalus. Po sočių ir skanių pietų musų delegacijos laukė du gidai. Pasiskirsčius į grupeles, prasidėjo pažintis su nuostabią istoriją turinčiu miestu.  Geriau susipažinus su miestu, bei susipažinus su jo istorija, bei suskaičiavus visus Telšių meškučius, patraukėme link sekančios stotelės – Degaičių parko.Nuo dvaro laikų parke yra išlikę: europiniai kėniai bei raudonlapiai bukai. Auga ir kiti dendrologiniu požiūriu reti, egzotiniai, sumedėję augalai bei jų formos. Gelsvažiedis tulpmedis, rausvažiedžiai ir gelsvažiedžiai kaštonai, raudonasis platanalapis klevas, raudonlapis pūkenis, paprastojo klevo, gluosnių, ąžuolų, sedulų, šeivamedžių dekoratyvinės formos ir daugelis kitų augalų. Vien alyvų žydi virš 30 rūšių. Keletas parko medžių yra įtraukti Lietuvos augalų genų banką.


Tikime, jog kitų metu auksinis ruduo padovanos ne mažiau įdomią ir vidiniais potyriais turtingą išvyką į dar neatrastus ir nepažintus kraštus!

 

Darbo laikas

Pirmadienis 8:00-17:00 val.
Antradienis 8:00-17:00 val.
Trečiadienis 8:00-17:00 val.
Ketvirtadienis 8:00-17:00 val.
Penktadienis 8:00-15:45 val.

Pietų pertrauka 12:00 - 12:45 val.

Šakių socialinių paslaugų centras Adresas:Muziejaus g. 2, Girėnų k., Šakių r. Kodas: 300665444; El.paštas: sakiu.spcentras@gmail.com
Visos teisės saugomos. www.sakiuspc.lt 2013
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,