Gerosios patirties sklaida susitikime su Šiaulių rajono atstovais

Vasario 20 dieną į Šakių socialinių paslaugų centrą atvyko Šiaulių rajono savivaldybės atstovai pasisemti gerosios patirties. Susitikime dalyvavo Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja – Regina Rupšienė, kuri kuruoja socialinę sritį Šiaulių rajono savivaldybėje. Taip pat į svečius atvyko Šiaulių rajono socialinių paslaugų centro atstovai:  direktorė – Danguolė Kraskauskienė, vyr. socialinė darbuotoja – Birutė Orentienė, bei atvejo vadybininkė Edita Zdanienė. Susitikime dalyvavo ir Šakių rajono savivaldybės administracijos socialinės paramos skyriaus vedėja – Daiva Pilypaitytė.

Susitikimo metu, Centro darbuotojai pristatė savo kuruojamus skyrius, taip pat buvo pristatytas „Equass“ socialinių paslaugų srities kokybės gerinimo projektas. Susitikimo metu kilo daug diskusijų apie darbo organizavimą, bei teikiamų paslaugų prieinamumą.

Džiaugiamės jog galime pasidalinti savo sukaupta patirtimi su kitomis įstaigomis, tai verčia dar labiau stiebtis  ir tobulėti.

 

 

Darbo laikas

Pirmadienis 8:00-17:00 val.
Antradienis 8:00-17:00 val.
Trečiadienis 8:00-17:00 val.
Ketvirtadienis 8:00-17:00 val.
Penktadienis 8:00-15:45 val.

Pietų pertrauka 12:00 - 12:45 val.

Šakių socialinių paslaugų centras Adresas:Muziejaus g. 2, Girėnų k., Šakių r. Kodas: 300665444; El.paštas: sakiu.spcentras@gmail.com
Visos teisės saugomos. www.sakiuspc.lt 2013
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,