Advento popietė

Advento popietė kartu su šeimomis

 

Adventas – ikikalėdinis laikotarpis, susikaupimo, pasiruošimo Kristaus atėjimo į šį pasaulį šventei- Kalėdoms. Krikščioniškasis pasaulis, laukdamas Išganytojo atėjimo, maždaug mėnesį iki šv. Kalėdų tarsi nuščiūva. Adventu vadinamas laikotarpis skirtas pabendrauti su artimaisiais, su visais susitaikyti, susikaupti, skleisti ramybę ir gerumą. Daugelis šio meto tradicijų atkeliavo iš žilos senovės. Šiuo ramybės laikotarpiu, užbaigus pagrindinius, planinius besibaigiančių metų darbus, labai tinkama veikla būtų juos apmąstyti ir įvertinti, pasvarstyti apie ateinančių metų planus, pagalvoti, ką reikėtų savo gyvenime patobulinti, kokias savo gerąsias ypatybes puoselėti, o kokių vertėtų atsisakyti.

2019-12-11 Šakių socialinių paslaugų centre  mūsų rajono šeimos karu su vaikais buvo pakviestos adventiniui prenginiui. Susirinkusieji karpė karpinius, kuriais pasipuoš  namų langus šventėms, Popietė organizuota siekiant, kad  vaikai kartu su tėvais artimiau suprastų vienas kitą, tartųsi kokius karpinius karpyti, planuoti savo namų langų pasipuošimą, lavintų bendravimo įgūdžius, mokytųsi palaukti, išklausyti ir išgirsti kitą, pajustų šventinį laukimą ramybėje. Popietės pabaigoje vaikai vaišinosi meduoliais, sultimis; mamos karšta arbata, kava. Kiekvienai šeimai buvo įteikta simbolinė dovanėlė.

 

Darbo laikas

Pirmadienis 8:00-17:00 val.
Antradienis 8:00-17:00 val.
Trečiadienis 8:00-17:00 val.
Ketvirtadienis 8:00-17:00 val.
Penktadienis 8:00-15:45 val.

Pietų pertrauka 12:00 - 12:45 val.

Šakių socialinių paslaugų centras Adresas:Muziejaus g. 2, Girėnų k., Šakių r. Kodas: 300665444; El.paštas: sakiu.spcentras@gmail.com
Visos teisės saugomos. www.sakiuspc.lt 2013
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,