Susitikimas su ministerijos atstovais

Š. m. birželio 7 d. Jonavos savivaldybėje vyko Lietuvos socialinių paslaugų įstaigų vadovų ir  LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM)  atstovų susitikimas.
Visai neseniai įkurta Lietuvos socialinių paslaugų įstaigų vadovų asociacija vis stiprėja, jos nariai turi vis daugiau bendros veiklos ir klausimų, kuriais svarbu diskutuoti ne tik savivaldybės, bet ir ministerijos lygmeniu. Pasak susitikimo moderatorės, Jonavos r. socialinių paslaugų centro direktorės V. Demidenko, šiuo metu vykdomos ir ateityje laukiamos socialinės politikos reformos įgyvendinamos savivaldybių lygmeniu. Reformų pliusus ir minusus geriausiai pajaučia socialinės įstaigos, kurioms ir pavesta taikyti reformų įgyvendinimą. Tad dialogas tarp teisės aktų leidžiančiųjų ir juos įgyvendinančių institucijų yra būtinas.

Susitikimo metu ministras Linas Kukuraitis pristatė Šeimos kortelę. Šių metų liepos 1 d. įsigaliojus Šeimos kortelės įstatymui, prasidės kortelės gavėjų duomenų tikslinimas ir vardinių kortelių gamyba, o rugsėjo mėnesį kortelės turėtų pasiekti gausias ir neįgalius vaikus prižiūrinčias šeimas. Numatoma, kad Šeimos kortelė bus gaminama pagal Socialinės paramos šeimai informacinėje sistemoje (SPIS) nurodytus duomenis ir išsiųsta į faktinę ar deklaruotą gyvenamąją vietą. Prioritetas bus teikiamas faktinei gyvenamajai vietai. Tačiau dar prieš tai šeimos gaus elektroninius laiškus, kuriais bus prašomos išreikšti sutikimą gauti Šeimos kortelę. Neišsakius tokio sutikimo Šeimos kortelė negalės būti gaminama ir atsiunčiama dėl sustiprintos asmens duomenų apsaugos.

Taip pat ministerijos atstovai pristatė naują specialiųjų poreikių nustatymo tvarką, kuri pasikeitė nuo šių metų sausio 2 d. ir kitas naujoves.

Susitikimo metu diskutuota apie  subalansuotą ir teisingą darbo užmokestį, vadovų kvalifikacijos kėlimo galimybes ir kitais klausimais.Taip pat nutarta kurti darbo grupę, vadovų kvalifikacijos kėlimą reglamentuojančios tvarkoms rengti.

cof

oznor

oznor

Darbo laikas

Pirmadienis 8:00-17:00 val.
Antradienis 8:00-17:00 val.
Trečiadienis 8:00-17:00 val.
Ketvirtadienis 8:00-17:00 val.
Penktadienis 8:00-15:45 val.

Pietų pertrauka 12:00 - 12:45 val.

Šakių socialinių paslaugų centras Adresas:Muziejaus g. 2, Girėnų k., Šakių r. Kodas: 300665444; El.paštas: sakiu.spcentras@gmail.com
Visos teisės saugomos. www.sakiuspc.lt 2013
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,